Seo tools

www.szukamywas.pl - Forum dyskusyjne: Marta S. (Data zaginięcia: 2014/12/19)
Kwiecień 12 2021 21:25:13
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· Pinterest
· Kanał Youtube
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Zobacz temat
 Drukuj temat
Marta S. (Data zaginięcia: 2014/12/19)
elin
Ostatnie miejsce pobytu: Libiąż
Data zaginięcia: 2014/12/19

Rok urodzenia: 1977
Wiek w dniu zaginięcia: 37 lat

Zaginiona około godziny 19:00 wyszła z miejsca zamieszkania i nie powróciła do niego.

Znaki szczególne: podłużna blizna na nosie
Ubiór w dniu zaginięcia: spodnie typu jeans koloru niebieskiego
https://zaginieni...MARTA.html

Każdy kolejny dzień sprawia, że bliscy pani Marty tracą nadzieję, na to że zostanie odnaleziona żywa. Chcieliby jednak poznać prawdę nt. jej zaginięcia i jeśli nie żyje - odnaleźć jej ciało.

- Wówczas można by zapalić na jej grobie symboliczną świeczkę. Nie łudzę się, że ona żyje - mówi Jacek, brat Marty.

Prowadzone przez policję i bliskich poszukiwania nie przyniosły efektów. Pan Jacek po zaginięciu siostry na własną rękę przeczesywał teren, gdzie często przebywała, rozpytywał znajomych. W końcu postanowił skorzystać z bardziej niekonwencjonalnych metod. Nawiązał współpracę z najbardziej znanym polskim jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim.
- Znajomy kilka miesięcy temu opowiedział mi o skutecznej akcji poszukiwawczej chłopca z udziałem tego jasnowidza. Napisałem więc do niego - mówi pan Jacek.

Kilka przeprowadzonych rozmów telefonicznych, wysłanych listów, przesłanych zdjęć i opisów miejsc, w których kobieta często przebywała i jasnowidz sporządził mapę z zaznaczonym punktem, w którym możne znajdować się ciało, rejon „Domu Działkowca” przy ul. Brzozowej.
- Miałem tylko jej stare zdjęcia, sprzed lat, więc jasnowidz nie mógł nawiązać z nią „kontaktu” - tłumaczy pan Jacek.

Brat pani Marty na początku tego roku zgłosił się na policję z otrzymaną mapą. Trzeba było jednak czekać cztery miesiące na przyjazd do Libiąża specjalnie wyszkolonego psa do poszukiwania zwłok z przewodnikiem. Czworonóg uchodzi za najlepszego w Polsce tropiciela. Potrafi wyczuć ciało z odległości 40 metrów i odnajdywał ludzi, którzy nie żyją nawet od ośmiu lat.

Pies wraz z przewodnikiem w ub. wtorek przeczesywali rejon „Domu Działkowca” oraz w ul. Obieżowej. Nie natrafił tam jednak na żaden ślad.

- Jasnowidz nie jest Bogiem. Chciałem jednak podziękować pewnej pani, która pomagała mi w szukaniu siostry oraz przewodnikowi, który pozwolił mi być przy poszukiwaniach i na moją prośbę przeczesał też teren przy ul. Obieżowej - mówi brat.
Krzysztof Jackowski nie ma jednak wątpliwości, że pani Marta nie żyje. - Wierzę mu. Znam siostrę dobrze, gdyby żyła na pewno przez tak długi czas by się odezwała - dodaje pan Jacek.

Liczy, że może kiedyś ktoś przez przypadek, na spacerze natrafi na jej ciało i w końcu uda się ją odnaleźć. Wciąż myśli o siostrze i zamierza zrobić wszystko, by wyjaśnić sprawę jej zaginięcia.

- W młodości była piękną kobietą, miała męża, później się rozwiodła - wspomina brat.

Zdaniem brata pani Marty sporą wiedzę nt. jej zaginięcia może posiadać poszukiwany Piotr G. z Libiąża. Kobieta wpadła w złe towarzystwo, mężczyzna był jej znajomym i widział ją tuż przed zaginięciem. Według jego relacji pani Marta miała 19 grudnia 2014 r. o godz. 19 pod sklepem na os. Flagówka wsiąść do samochodu z dwoma mężczyznami i odjechać. Tej wersji wydarzeń nie potwierdził jednak monitoring, na którym widać jak idzie ona z mężczyznami w kierunku „Domu Działkowca”.
- Tuż po zaginięciu, gdy powiedziałem, że sprawę zgłoszę na policję mężczyzna przepadł bez śladu. Podobno wyjechał za granicę - mówi pan Jacek.

Wierzy, że jego odnalezienie jest kluczem, do rozwiązania zagadki. Zamierza poprosić policję, by zbadała też ten trop.
https://gazetakra...1-14321327
Edytowane przez elin dnia 31-08-2020 00:36

elin
Około 19 wyszła z mieszkania na osiedlu Flagówka, w którym żyła z mamą, w towarzystwie swojego partnera. Nie wróciła. Dwa dni wcześniej wróciła ze szpitala psychiatrycznego, gdzie leczyła chorobę afektywną dwubiegunową i uzależnienie od alkoholu.
Monitoring sklepowy uchwycił ją, gdy z partnerem zmierzała w stronę Domu Działkowca. Mężczyzna mieszka teraz za granicą.
https://vod.tvp.p...1,52819314

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się