Seo tools

www.szukamywas.pl - Forum dyskusyjne: Katarzyna Zofia B. (Data zaginięcia: 2011/01/18)
Kwiecień 17 2021 07:43:14
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· Pinterest
· Kanał Youtube
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Zobacz temat
 Drukuj temat
Katarzyna Zofia B. (Data zaginięcia: 2011/01/18)
elin
Katarzyna Zofia B.
Data zaginięcia: 2011/01/18
Ostatnie miejsce pobytu: Grodzisk Mazowiecki

Wiek w dniu zaginięcia: 50 lat

Ma aparat ortodontyczny.
http://www.zagini...y/?o=15452
https://zaginieni...RZYNA.html

Radziwiłłowska 33 wzbudziła podziw. Zdobyła tytuł "Budowy roku 2010", a potem prestiżową nagrodę Głównego Konserwatora Zabytków. W imieniu inwestora odebrał ją Krzysztof Kron. Jednocześnie prosił o cierpliwość dyrekcję Teatru Słowackiego. Bo przy Radziwiłłowskiej 3 nie było tak różowo.
Prace ruszyły wprawdzie zgodnie z planem, a ich wykonawcą został niezawodny Filipowicz, ale w marcu 2011 r. zszedł z budowy. - Włożył tam 732 tys. własnych złotych, musiał zapłacić 132 tys. zł podatku VAT od wystawionych faktur, a Rawelin nie zapłacił mu grosza - wyjaśnia Stanisław Wierzbięta, prezes spółdzielni Budmat, do której należy Filipowicz. Dodaje, że byli gotowi kontynuować prace, przedłużali termin płatności do końca kwietnia, a potem września. Bez skutku.
Ze współpracy z Rawelinem zrezygnował też Grzegorz Dresler. - Firma nie zapłaciła mi za nadzory autorskie oraz części wynagrodzenia za projekt wykonawczy. Zalega mi z płatnościami od grudnia 2010 r. - wyjaśnia architekt.
Roboty przy Radziwiłłowskiej zamarły. W teatrze twierdzą, że długo - zbyt długo - nie wiedzieli, dlaczego. W pismach dyrektora Orzechowskiego, jakie ostatnio trafiły do Urzędu Marszałkowskiego, jest m.in. stwierdzenie, że Rawelin "przez długi czas utrzymywał w tajemnicy przed teatrem fakt braku środków na realizację umowy".
- Wolnorynkowa rzeczywistość okazała się brutalna - mówi dyrektor Orzechowski.
Jak wyjaśnia Krzysztof Kron, to Fundacja Czemierniki zapewniała środki na finansowanie przedsięwzięć realizowanych przez powiązane spółki. Tak miało być i tym razem. W statucie fundacji jest jasno napisane, że najwyższym jej organem jest Rada Fundatorów oraz że "Radę Fundatorów powołują Fundatorzy w osobie Katarzyny Zofii B.". Słowem - to ona decyduje o losach fundacji: powołuje zarząd, zezwala na sprzedaż majątku, zaciąganie zobowiązań itp. Fundatorka przewidziała, że w wypadku jej śmierci uprawnienia te przejdą na jej dzieci. Nie napisała natomiast, co robić, kiedy zniknie bez śladu. A właśnie tak się stało.
- Katarzyna B. jest poszukiwana jako zaginiona - mówi asp. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. - Ostatni raz widziano ją 18 stycznia. Jej córka zgłosiła nam to 17 marca. Nic więcej nie udało się ustalić, oprócz tego, że samochód, w którym ostatni raz widziano panią Katarzynę wraz z również zaginionym mężem, odnalazł się w lutym w warsztacie samochodowym.
- Po zaginięciu fundatorki działalność fundacji została sparaliżowana i musieliśmy nagle szukać pieniędzy z innych źródeł - tłumaczy Krzysztof Kron. Zapewnia, że jeszcze w marcu poprosił o kredyt w krakowskim oddziale wielkiego banku. - Zdawali się przychylni, prosili o kolejne dokumenty, zabezpieczenia. Wszystko im daliśmy. Po sześciu miesiącach jednozdaniowym pismem odmówili nam kredytu - twierdzi Kron.
http://www.dzienn...:2,0:pag:3
http://www.e-teat...,druk.html

Mąż:
http://szukamywas...post_39179
Edytowane przez elin dnia 22-07-2020 11:35
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.13 - 23 zapytań MySQL 6,170,168 unikalnych wizyt