Seo tools

www.szukamywas.pl - Forum dyskusyjne: Kinga W. (Data zaginięcia 2008/04/01)
Kwiecień 17 2021 08:04:24
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· Pinterest
· Kanał Youtube
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Zobacz temat
 Drukuj temat
Kinga W. (Data zaginięcia 2008/04/01)
lornetka
Kinga W.
Data zaginięcia 2008/04/01
Ostatnie miejsce pobytu: Ściejowice

Wiek w dniu zaginięcia: 31 lat
https://zaginieni...KINGA.html

"Wraz z kobietą zaginęły jej dwa psy: dog i owczarek niemiecki. Zniknął także samochód nissan almera koloru czerwonego nr rej. KR-51211."

Błagamy, córeczko, daj znak życia - Anna (60 l.) i Franciszek (64 l.) Wrześniewscy ze Skarżyska-Kamiennej (woj. świętokrzyskie) składają ręce jak do modlitwy. Ich ukochana córka Kinga (30 l.) dziesięć miesięcy temu przepadła bez śladu.
Zrozpaczeni rodzice podejrzewają, że została porwana i cały czas jest więziona. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie, ale na razie nie udało jej się wpaść na trop kobiety. - Mam przeczucie, że Kinga żyje - Franciszek Wrześniewski wciąż wierzy, że jeszcze kiedyś będzie mógł uścisnąć córcię.

Pan Franciszek do tej pory słyszy głos Kingi. Mężczyzna po raz ostatni rozmawiał z córką przez telefon 1 kwietnia ubiegłego roku. Kinga mówiła ojcu, że jeszcze tego samego wieczoru wybiera się do znajomych. Niestety, kobieta nigdy do nich nie dotarła.

Kinga Wrześniewska mieszkała w podkrakowskich Ściejowicach. Choć kobieta miała do dyspozycji dom swojego brata, który pracuje za granicą - mieszkała w nim sama.

Dlatego, gdy niczym w mrocznym thrillerze zniknęła z domu razem z samochodem, dużymi psami (dogiem i owczarkiem niemieckim), a także z laptopem i dwoma komórkami - nikt z najbliższych Kingi nie miał pojęcia, co się z nią stało. - 1 kwietnia umówiliśmy się, że następnego dnia Kinga do mnie zadzwoni. Ale gdy nie zadzwoniła, skontaktowałem się z jej przyjaciółmi, których miała odwiedzić. Kiedy powiedzieli mi, że u nich także jej nie było, zgłosiłem zaginięcie córki na policji - wspomina pan Franciszek. - Od tamtej pory Kinga nie dała znaku życia. Jakby się rozpłynęła w powietrzu - dodaje mężczyzna.

Krakowska policja natychmiast zajęła się tajemniczym zaginięciem kobiety. Przeszukano lasy, płetwonurkowie sprawdzali też, czy na dnie któregoś ze znajdujących się w pobliżu zbiorników wodnych nie leży samochód Kingi. Jednak prowadzone śledztwo nie dało żadnych odpowiedzi. Jak się dowiedzieliśmy, śledczy zainteresowali się byłym konkubentem kobiety, Władysławem P. (48 l.). Co ciekawe - mężczyzna odsiaduje właśnie 5-letni wyrok za udział w rozboju zakończonym śmiercią mieszkańca Skawiny. - Córka mówiła, że się go boi - wspominają rodzice. - Gdy ją pobił, sami poradziliśmy, by od niego odeszła - mówi pani Anna. - Nikogo nie oskarżamy, chcemy tylko odzyskać córkę - w oczach ojca szklą się łzy.
Zdesperowani rodzice dziewczyny wybrali się nawet do jasnowidza.
- Kilkakrotnie mi powtórzył, że Kinga żyje - wspomina ten seans pan Franciszek. - Opowiedział, że jest przetrzymywana gdzieś za granicą, słyszał głosy w obcych językach. Mówił też, że nie wyjechała dobrowolnie - opowiada mężczyzna.

- Teraz nie możemy nic więcej zrobić, tylko się modlić. Proszę, zwróćcie jej wolność - apeluje drżącym głosem Franciszek Wrześniewski.
http://www.se.pl/...88468.html
Edytowane przez elin dnia 28-07-2020 23:15
 
elin
Kobieta przez kilka lat związana była z mężczyzną z półświatka, dla którego m.in. po dwóch miesiącach porzuciła studia i któremu dała alibi na czas dokonania morderstwa. Gdy znajomość się rozsypała dziewczyna zamieszkała w domku letniskowym pod Krakowem. To stamtąd zniknęła.
Samochód odnalazł się w 2010r. na parkingu w Krakowie, wyglądał na od dawna opuszczony.
http://www.ipla.t...od-5924615
https://www.press...2073299804
https://m.faceboo..._tn__=EH-R
Edytowane przez elin dnia 28-07-2020 23:18
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 - 23 zapytań MySQL 6,170,243 unikalnych wizyt