Seo tools

www.szukamywas.pl - Forum dyskusyjne: Ryszard B. (Data zaginięcia 2002/10/14)
Kwiecień 12 2021 22:06:00
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· Pinterest
· Kanał Youtube
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Zobacz temat
 Drukuj temat
Ryszard B. (Data zaginięcia 2002/10/14)
lornetka
Ryszard B.
Data zaginięcia 2002/10/14
Wiek w dniu zaginięcia: 41 lat

Ostatnie miejsce pobytu Hermanów (Pabianice)

"Ostatni raz rodzina widziała go 14 października zeszłego roku około godz. 22.00. Ustalono, że około godz. 11.00 Ryszard B. był w firmie w Kiełczygłowie. W podróż powrotną do Pabianic wyruszył ok. 18.00. W domu wybuchła mała sprzeczka, bo B. podejrzewał, że ktoś myszkował w jego pokoju. Potem żona z dziećmi pojechała do restauracji w Pabianicach, a on został w domu sam. "

"Na podstawie zapisu rozmów telefonicznych ustalono, że wieczorem przedsiębiorca dzwonił do pracownicy i księgowego. Pracownicy skarżył się, że nie wie, co się dzieje. „Psy są pozamykane, a w domu nie ma nikogo" - mówił. "

"Siostra zaginionego opowiada, że rok wcześniej dostała list od brata. Pisał, że czuje się zagrożony. Nie napisał jednak, dlaczego. "
http://www.zyciep...niony.html

http://www.zyciep...winny.html

http://krotoszyn....,id,t.html
Edytowane przez elin dnia 02-08-2020 10:23
 
Betix
https://zaginieni...SZARD.html

SEKRET ZABRAŁ ZE SOBĄ
Za majętnego uchodził również Ryszard B.. On dorobił się na początku lat 90., na handlu samochodami sprowadzanymi z Niemiec oraz
odzieżą damską, którą szył nazamówienie kupców zza wschodniej granicy. Początkowo biznes prowadził z żoną. Później ich drogi się rozeszły. Małżonka, atrakcyjna szatynka o długich kręconych włosach, poprowadziła firmę w Hermanowie, a Ryszard B. przejął zakład w Kiełczgłowie pod Piotrkowem Trybunalskim. O tym, że zaginął, policja dowiedziała się wieczorem 14 października 2002 r. Na temat powodów i okoliczności niewiele jednak wiadomo. Z jego domu nic nie zginęło. W garażu był również opel, którym jeździł, odnaleziono paszport, dowód osobisty i prawo jazdy.
Sąsiedzi B. mówią, że mógł popełnić samobójstwo.
Wersja ta jest jednak mało prawdopodobna. Ustalono bowiem, że biznesmen miał duże plany związane ze swoją firmą. Z bilingów jego telefonów komórkowych wynika, że w dniu zaginięcia telefonował do kilku osób, m.in. do swojej pracownicy. Skarżył się wtedy: „Nie wiem, co się dzieje, psy są pozamykane, wszyscy gdzieś pojechali”. Siostra pana Ryszarda mówi, że rok przed zaginięciem brat wysłał do niej list. Pisał, że czuje się zagrożony. Nie wyjaśnił jednak, dlaczego...
źródłoSadlink zostałl przedawniony )
Edytowane przez elin dnia 02-08-2020 10:22
 
nick60
Aktualny link do itaki: http://www.zagini...by/?o=1838
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 - 23 zapytań MySQL 6,159,916 unikalnych wizyt