Seo tools

www.szukamywas.pl - Forum dyskusyjne: Rafał Ch. (INDIE 1993 r)
Styczeń 29 2022 01:32:04
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· Pinterest
· Kanał Youtube
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Zobacz temat
 Drukuj temat
Rafał Ch. (INDIE 1993 r)
lornetka
Rafał Ch.
Data zaginięcia 1993/05/05
wiek obecnie 38 lat

ostatnie miejsce pobytu Indie

"Wymieniony w dniu 5 maja 1993 roku wyszedł z domu w celu wyjazdu za granicę do Indii (pobieranie nauk duchowych w klasztorze) i do chwili obecnej nie powrócił"


http://www.ktokol...decki.html
Edytowane przez lornetka dnia 15-03-2015 01:07
 
Maddinka
"Rafał wyszedł z domu o piątej rano w dniu swoich 21 urodzin. Powiedział, że wyjeżdża do Tybetu. Był studentem Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu i myślałam, że zrobi karierę w wojsku - mówi matka Rafała."

"Wyjazd do Tybetu Rafał planował kilka miesięcy i rodzicom nie udało się go od tego odwieść. Potem dotarł do nich tylko jeden list z Taszkentu (stolica Uzbekistanu), w którym pisał o szczegółach podróży. Rodzina szukała syna przez policję, Fundację Itaka, Czerwony Krzyż, Interpol. Wysłała list do Dalajlamy, ale otrzymała odpowiedź, że nie ma tam żadnej informacji na jego temat."

http://polskaloka...ob,1516303
 
elin
Rafał Ch., student Wyższej Szkoły Inżynierii Wojskowej we Wrocławiu, wybrał się do Indii. - Przez Rosję, Gruzję, Uzbekistan i Afganistan chciał się dostać do indyjskiego Kaszmiru. Od jakiegoś czasu mówił o tych Indiach, zaniedbał studia, aż go wyrzucili - opowiada Maria J., matka Rafała.
Z drugim mężem Władysławem J. mieszka w Krakowie. Oboje są na emeryturze. Oboje nie wierzą, że chłopca już nie zobaczą, oboje czekają, aż się odezwie.
- Kiedy wyjeżdżał, obiecał, że da znać, gdy się znajdzie na miejscu. Czekaliśmy długo, w końcu zgłosiłam zaginięcie na policji. Szukałam go przez PCK. Stamtąd mam jedyny ślad, który pozwala mi wierzyć, że syn żyje. Powiedzieli mi, że Rafałek zatrzymał się u kogoś za Taszkientem. Dotarł więc tak daleko - dodaje.
Ale po drodze był jeszcze ogarnięty wojną Afganistan. Władysław J. wyliczył jednak, że Rafał musiał tam się znaleźć jeszcze przed rozpoczęciem walk.
-Jako matka wiem, że żyje. Może ten artykuł dotrze do niego gdzieś w świecie. Chcę, żeby wiedział, że go bardzo kochamy i że czekamy - głos Marii Jeleń załamuje się.
http://archiwum.r...nHash=true
 
nick60
Aktualny link do itaki: http://www.zagini...by/?o=2233
 
elin
Rafał Chodecki w swoje 21 urodziny opuścił swój dom rodzinny w Krakowie 5 maja 1993 r. Rzucił studia i plany zostania zawodowym oficerem. Zainteresował się religiami Indii, Postanowił dotrzeć do tego kraju pieszo, Matce powiedział, że odezwie się za 10 lat, Do tego nie doszło.
Mężczyzna raz w trakcie podróży zadzwonił - z Duszanbe (Tadżykistan). Spędzał tam czas z rodziną, której synów poznał podróżując pociągiem. Matka tych młodych ludzi zeznała, że gościła Rafała u siebie w domu i miał wrócić do nich w razie problemów z przejściem przez granicę.
https://vod.tvp.p...1,51683430
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.24 - 23 zapytań MySQL 7,193,140 unikalnych wizyt