Seo tools

www.szukamywas.pl - Forum dyskusyjne: Katarzyna I. (Data zaginięcia 2004/01/15)
Kwiecień 22 2021 00:57:20
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· Pinterest
· Kanał Youtube
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Zobacz temat
 Drukuj temat
Katarzyna I. (Data zaginięcia 2004/01/15)
lornetka
Katarzyna I.
Data zaginięcia 2004/01/15
wiek obecnie 25 lat

ostatnie miejsce pobytu Płock

"Policja uważa, że dziewczyna mogła zostać zamordowana przez jej chorobliwie zazdrosnego przyjaciela lub też wywieziona za granicę i przetrzymywana w domu publicznym"
Edytowane przez marta wawa dnia 05-04-2015 23:19
 
Maddinka
http://wiadomosci...43958.html -> poszukiwania ciała zaginionej
 
elin
Kasia miała przyjaciela, starszego od niej o ponad 30 lat. W programie nazwaliśmy go Andrzejem. Pan Andrzej, dobrze sytuowany mężczyzna, rozpieszczał dziewczynę drobnymi prezentami. Wobec rówieśników Kasia trochę się go wstydziła, przedstawiając go jako wujka lub członka rodziny, spotykała się jednak z nim często. Jej rodzina nie bardzo była zadowolona z tej znajomości.

W dniu 16 stycznia 2004 roku do siostry Kasi, mężatki mieszkającej w Płocku, zadzwonił pan Andrzej. Był zaniepokojony, gdyż dziewczyna znikła. Jeszcze poprzedniego dnia odwiedziła koleżankę i kolegę, miała również wizytę u stomatologa. Nic nie wskazywało, by dziewczyna coś planowała. Jeszcze dziwniejszy był fakt, iż wkrótce do rodziny Kasi zaczęły napływać SMS-y, wysyłane rzekomo przez zaginioną. Wynikało z nich, że musi się ona ukrywać przed jakąś grupą przestępczą. SMS-y napływały przez dłuższy czas, jednak była to jedyna próba kontaktu Katarzyny z coraz bardziej zaniepokojoną rodziną...

Sprawa ta może tak by się skończyła, gdyby nie przypadek. Otóż w 2004 roku w okolicach Płocka odnotowano szereg napadów na sklepy spożywcze, dokonanych przez tego samego rabusia. Mężczyzna wchodził do sklepu, dokonywał drobnych zakupów i kładł na ladzie banknot 10-złotowy. Gdy ekspedientka otwierała kasę, napastnik uderzał ją brutalnie pięścią w nos i rabował utarg. Jego łupem padały zazwyczaj niewielkie kwoty. W końcu został schwytany. Był to ów Andrzej, przyjaciel zaginionej Katarzyny. Ekspedientki, którym pokazano jego fotografię, zgodnie rozpoznały w nim sprawcę napadu. W mieszkaniu pana Andrzeja znaleziono telefon komórkowy zaginionej dziewczyny. Z tego telefonu wysyłano SMS-y do rodziny Kasi, a dalsze badania wykazały, że wysyłane były w pobliżu miejsca, gdzie pan Andrzej pracował. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono także liczne zdjęcia Katarzyny oraz innych młodych dziewczyn. Zatrzymany twierdził, że telefon kupił na rynku i cała ta sytuacja to jakieś nieporozumienie...
http://997.tvp.pl...rym840.htm
http://www.ipla.t...od-5926998
Edytowane przez elin dnia 07-11-2016 22:39
 
elzabeth17
dramatAngry
 
kaktus
nowy lik i
http://www.zagini...by/?o=2957
"Jestem bardzo cierpliwa pod warunkiem, że wyjdzie na moje"
 
elin
Opis ubioru: kurtka koloru pomarańczowo – popielatego z napisem NIKE, sweter wielokolorowy „Big-Star” spodnie dżinsowe koloru jasnoniebieskiego, kozaki typu kowbojki koloru czarnego.
https://mazowieck...rzyna.html
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.26 - 23 zapytań MySQL 6,189,163 unikalnych wizyt