Seo tools

www.szukamywas.pl - Forum dyskusyjne: Łukasz K. (Data zaginięcia 2001/12/05)
Kwiecień 22 2021 01:26:24
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· Pinterest
· Kanał Youtube
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Zobacz temat
 Drukuj temat
Łukasz K. (Data zaginięcia 2001/12/05)
lornetka
Łukasz K.
Data zaginięcia 2001/12/05
Wiek w dniu zaginięcia: 20 lat

Ostatnie miejsce pobytu: Głuszyca

"Młody mężczyzna opuścił dom osiem lat temu, ale za wiedzą rodziców. Nie chciał jednak zdradzić, dokąd się udaje. “Nie szukajcie mnie, odezwę się” - obiecał. Ale do tej pory nie dał znaku życia. "

"W tym momencie wiadomo było tylko tyle, że nikt o tym imieniu, nazwisku i dacie urodzenia nie jest w Polsce zameldowany. "

"Najbardziej prawdopodobna wersja, to wyjazd za granicę – twierdzi detektyw. Według Marka Rosiaka, nie ma żadnych śladów, że Łukasz K. po wyjściu z domu przebywał w kraju. W trakcie poszukiwań pojawił się też wątek Legii Cudzoziemskiej. - To jest formacja, która może zmienić tożsamość każdego, a rozmowy z byłymi legionistami też nic nie dają, bo panuje zmowa milczenia. Ale sporo szczegółów wskazuje na to, że taki wariant jest bardzo prawdopodobny – tłumaczy Marek Rosiak."

"- Wziął ze sobą sporą sumę pieniędzy oraz paszport - tłumaczy Rosiak, który nie wyklucza innych możliwości. - Być może przebywa on w jakiejś grupie wyznaniowej. Niestety musimy brać pod uwagę także samobójstwo lub zabójstwo - wyjaśnia detektyw."
http://wiadomosci...%C5%84stwo
Edytowane przez elin dnia 02-08-2020 20:24
 
nick60
Aktualny link do itaki: http://www.zagini...by/?o=7894
 
elin
20-letni Łukasz Kania wyszedł z domu w Głuszycy 5 grudnia 2001 r. Wziął ze sobą pieniądze i paszport, zakazał rodzicom poszukiwania go strasząc, że w przeciwnym wypadku nigdy nie nawiąże z nimi kontaktu.

Przez 8 lat rodzice mężczyzny nie zgłaszali sprawy na policję, a ponieważ on wciąż milczał - zgłosili zaginięcie - informowała "Gazeta Krakowska". Śledczy podejrzewają, że mógł wyjechać zagranicę i trafić do sekty - interesował się religiami wschodu, wcześniej dorabiał także w Niemczech.
http://wiadomosci...ie,,9.html
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.15 - 23 zapytań MySQL 6,189,226 unikalnych wizyt